KONST / Litografier / Färglitografi 13924406
nr 1392 4406
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 37/260,1953, interiör. Motivet: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 63x75cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:57:17
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson